Plavanje Seznam forumov
 Pogosta vprašanjaPogosta vprašanja   IščiIšči   Seznam članovSeznam članov   Skupine uporabnikovSkupine uporabnikov   Registriraj seRegistriraj se
 Tvoj profilTvoj profil   Zasebna sporočilaZasebna sporočila   PrijavaPrijava

Sredozemske igre Tarragona 2018

Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Plavanje Seznam forumov -> 🌕 Tekmovanja

Women's 100m freestyle Final

Dva brona, Odrova s časom 8:28.91 na 800 prosto in Klančarjeva je na 100 prosto s časom 55.40 za 25 stotink izboljšala osebni rekord. Čestitke.
Master78

Pridružen/-a: 08.07. 2012, 22:02
Prispevkov: 334

PrispevekObjavljeno: 24 Jun 2018 15:03 Odgovori s citatom

Pa ženska štafeta 4x200 prosto je s časom 8:04.89 izgubila dvoboj za bron s Španijo za 4 desetinke.
_________________
A mathematician, like a painter or poet, is a maker of patterns. If his patterns are more permanent than theirs, it is because they are made with ideas.
G. H. Hardy
butterfly

PrispevekObjavljeno: 24 Jun 2018 23:20 Odgovori s citatom

V dopoldanskih kvalifikacijah je Vovk na 200 mešano s časom 2:16.24 izboljšala osebni rekord za več kot pol sekunde, popoldan pa je z 2:17.49 zasedla 7.mesto.
Ferš Eržen je s časom 57.07 na 100 hrbtno zgrešil finale za desetinko. Škoda!

Na fbju ga BM biksa. So napisali, da je Katja Fain zasedla 9. mesto na 200 prosto in, da za uvrstitev v finale ji je zmanjkalo pičlih 8 stotink. Katja je res na 200 prosto s časom 2:03.19 zasedla 9.mesto. Ampak zgrešila je finale za 3 desetinke. Ne vem kje so oni dobili osem stotink.
Master78

PrispevekObjavljeno: 25 Jun 2018 00:17 Odgovori s citatom

BM je napisal prav. Belorusinja Barros se je uvrstila v finale kot zadnja na 200 kravl s časom 2:03.11, Katja pa je dosegla izid 2:03.19. Finale je zgrešila za 8 stotink. Poglej malo bolje.

Sem vidla, da ni blo v finalu Stevensa na 100 prsno. Kako to? Pa se je uvrstil v finale. Misli plavat sam na 50 prsno? To ni olimpijska disciplina.

Pa, da še omenim finale na 100 kravl, zmagal je Alžirc Oussama Sahnoune z 48.00, kar je izjemno.
G. H. Hardy
butterfly

PrispevekObjavljeno: 26 Jun 2018 14:35 Odgovori s citatom

Master78 je napisal/a:

Imaš prav. Pardon.

Citiram:

Stevens je plaval v finalu na 100 prsno, bil je sedmi. Ampak pol je bil diskvalificiran. Najbrž je bil diskalificiran zaradi večkratnega udarca delfin že na štartu, al pa na obratu. Na 50 prsno je osvojil bron s časom 27.32, za stotinko je zgrešil srebro. Ja, to je nesreča. Pa Klinar je bila četrta na 200 delfin z 2:10.26.

Tri bronaste medalje, pet osebnih rekordov in precej finalnih nastopov. Punce so pridne, je podmladek. Je pa zadeva zelo zaskrbljujoča pri fantih.
deran

Pridružen/-a: 03.08. 2013, 01:52
Prispevkov: 64

PrispevekObjavljeno: 26 Jun 2018 20:01 Odgovori s citatom

butterfly je napisal/a:
Stevens je plaval v finalu na 100 prsno, bil je sedmi. Ampak pol je bil diskvalificiran. Najbrž je bil diskalificiran zaradi večkratnega udarca delfin že na štartu, al pa na obratu.

Ja, na prsno je največ diskvalifikacij zaradi večkratnega delfinovega udarca z nogami. Morda je pa trznu na štartnem bloku, sam to možnost bi izključil. Ali pa ni taknil stene z obema rokama na obratu, al ob prihodu. Možno je pa tudi nepravilno plavanje. Wink
BUMBAR
vajenček
vajenček

Pridružen/-a: 10.10. 2013, 18:05
Prispevkov: 16

PrispevekObjavljeno: 27 Jun 2018 10:24 Odgovori s citatom

Te rezultate naših je treba vzet z rezervo, ker v Španiji ni bilo močne konkurence.
Master78

PrispevekObjavljeno: 29 Jun 2018 15:03 Odgovori s citatom

Dolgoprogašica Odrova, ki je osvojila bron na 800 kravl z 8:28.91, pa to je šesti čas sezone v Evropi. Če želi medaljo na epju, pol bo morala občutno izboljšat osebni rekord.
G. H. Hardy
Pokaži sporočila:
Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Plavanje Seznam forumov -> 🌕 Tekmovanja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas